Team Foto

Dames Uninecorns - Dames 4e Klasse B

Wedstrijden

Mintonette Dames 1 4 - 0
27-09 19:00
Dames Uninecorns
ATC Dames 4    -   
27-09 19:00
Dames Uninecorns
Webton Hengelo Dames 4    -   
04-10 19:00
Dames Uninecorns
Markel-Up Dames 2 4 - 0
04-10 20:00
Dames Uninecorns
Dames Uninecorns 0 - 4
12-10 11:30
ATC Dames 3
Dames Uninecorns    -   
12-10 11:30
Ti-Volley Dames 2
TVO Dames 3    -   
18-10 19:30
Dames Uninecorns
TVO Dames 2 4 - 0
18-10 20:00
Dames Uninecorns
Dames Uninecorns 0 - 4
26-10 11:30
Tornado Geesteren Dames 7
Dames Uninecorns    -   
02-11 11:30
Apollo 8 Dames 11
Klumpers VVA Dames 3    -   
08-11 19:00
Dames Uninecorns
Ti-Volley Dames 3 4 - 0
09-11 15:00
Dames Uninecorns
Dames Uninecorns    -   
16-11 11:30
RAS-H Dames 1
ISIVOL Dames 5    -   
22-11 19:30
Dames Uninecorns
23-11 14:00 - end
Wedstrijdleiding
Twente-Sparta Dames 3    -   
30-11 16:00
Dames Uninecorns
Dames Uninecorns    -   
07-12 15:30
Volley '68 Dames 4
Lutheria Dames 6    -   
13-12 19:00
Dames Uninecorns
Mintonette Dames 2    -   
13-12 21:00
Dames Uninecorns
Dames Uninecorns    -   
21-12 13:30
Mintonette Dames 1
Dames Uninecorns    -   
21-12 13:30
ATC Dames 4
Dames Uninecorns    -   
18-01 11:30
Markel-Up Dames 2
Dames Uninecorns    -   
18-01 11:30
Webton Hengelo Dames 4
ATC Dames 3    -   
24-01 21:00
Dames Uninecorns
Ti-Volley Dames 2    -   
25-01 15:00
Dames Uninecorns
Dames Uninecorns    -   
01-02 11:30
TVO Dames 2
Dames Uninecorns    -   
01-02 11:30
TVO Dames 3
Apollo 8 Dames 11    -   
07-02 20:00
Dames Uninecorns
15-02 10:30 - 14:00
Wedstrijdleiding
Dames Uninecorns    -   
15-02 11:30
Weghorst Makelaardij WVC Volley Dames 4
Dames Uninecorns    -   
07-03 11:30
Ti-Volley Dames 3
Dames Uninecorns    -   
07-03 11:30
Klumpers VVA Dames 3
RAS-H Dames 1    -   
13-03 19:15
Dames Uninecorns
Dames Uninecorns    -   
21-03 11:30
Twente-Sparta Dames 3
Dames Uninecorns    -   
21-03 11:30
ISIVOL Dames 5
Weghorst Makelaardij WVC Volley Dames 4    -   
26-03 20:00
Dames Uninecorns
Volley '68 Dames 4    -   
27-03 19:00
Dames Uninecorns
Dames Uninecorns    -   
04-04 11:30
Lutheria Dames 6
Dames Uninecorns    -   
04-04 11:30
Mintonette Dames 2
Tornado Geesteren Dames 7    -   
17-04 19:15
Dames Uninecorns

Team blog posts


Ketsen in Tilligte

Afgelopen zaterdag was het weer tijd om te shinen voor Dames Uninecorns. Met het hele team aanwezig (voor het eerst jaah en voorlopig ook voor het laatst neeh) gingen we na een stevige lunch op zoek naar Tilligte. Dat bleek niet heel ingewikkeld, al was he... Lees meer

Dames Uninecorns | 11-11-2019 | Wedstrijdverslag

Shinen in uNINEcorn outfits

  Ook dames 9 begint aan hen eerste teamblog! En dan wel over een keurig verlies tegen onze dames uit TVO DS2 uit gemeente Hengelo.   Naast samen gegeten te hebben en we uiteindelijk aankomen bij een sporthal, die er helemaal aan de buitenkant niet uit z... Lees meer

Dames Uninecorns | 24-10-2019 | Wedstrijdverslag

Alle posts van Dames Uninecorns

Stand

0. Unisson Dames 3 0 / 0
1. Ti-Volley Dames 3 28 / 6
2. Tornado Geesteren Dames 7 25 / 7
3. TVO Dames 2 21 / 5
4. Mintonette Dames 1 21 / 6
5. ATC Dames 3 15 / 6
6. Markel-Up Dames 2 15 / 8
7. Volley '68 Dames 4 14 / 7
8. Lutheria Dames 6 9 / 5
9. ISIVOL Dames 5 7 / 6
10. Dames Uninecorns 0 / 6

Trainingstijden

Dinsdag
19:30 - 21:00
SC 2
veld 1
Monica Constantinovici
Woensdag
21:00 - 22:30
SC 1
veld 1
René Boschma

Coaches en Trainers