Wedstrijdschema

Een overzicht van de wedstrijden van komende en afgelopen weken

Bekijk het volledige wedstrijdschema

12-01
18:00 - eind Wedstrijdleiding Fourensic
19:00 Prinzes 4 - 0 Flash Stars Heren 1 Details
19:00 Tvijfelachtig 0 - 4 ISIVOL Dames 3 Details
19:00 America First, Heren Second 3 - 2 Fellini Vips Heren 1 Details
19:00 N8Schade 3 - 1 Vosta Dames 3 Details
21:00 Andrielon 1 - 3 HVC Dames 1 Details
21:00 1T 0 - 4 Springendal Set-up'65 Dames 5 Details
21:00 Adfourcaten 1 - 3 Rosstars Heren 2 Details
21:00 All Hail King Juffrey 0 - 4 Polstars Heren 2 Details
21:30 Sixfactor 3 - 2 Pika2 Veld 3 Details
21:30 8ung 1 - 3 Bierfourvier Veld 2 Details
21:30 High 5 2 - 3 Drienosaurus Veld 1 Details
21:30 Heb je 7 voor mij 3 - 2 Bones Veld 4 Details
13-01
10:30 - 14:00 Wedstrijdleiding N8Schade
11:30 Fourensic 1 - 3 Ecare Apollo 8 Dames 8 Details
11:30 'Vo 0 - 4 Devoc Heren 2 Details
13:30 3NN 3 - 2 Fellini Vips Heren 3 Details
13:30 Netflix en Chill 3 - 1 Flash Stars Heren 1 Details
14:00 - eind Wedstrijdleiding 1T
16:00 1 april (met verlengsnoer) 1 - 3 Dynamo Tubbergen Dames 4 Details
18:30 Woudenberg Heren 1 4 - 0 Escalatie Eenheid Details
19-01
19:00 De Pallegarste Dames 3    -    Six on the Beach Veld 1 Details
19:15 Mare Volley Heren 1    -    'Vo Veld 1 Details
20:00 Ecare Apollo 8 Dames 9    -    N8Schade Veld 1 Details
21:00 HVC Dames 3    -    Newkidz Turbo Veld 1 Details
20-01
11:30 Rivo Rijssen Dames 4    -    1 april (met verlengsnoer) Veld 1 Details
12:00 Ecare Apollo 8 Dames 4    -    1T Veld 1 Details
13:30 Fysio Engbersen Aastad Dames 3    -    Fourensic Veld 1 Details
14:00 Time Out'75 Dames 4    -    Go-Nine Veld 1 Details
16:00 Escalatie Eenheid    -    SSS Heren 2 Veld 1 Details
16:00 Lutheria Dames 4    -    Andrielon Veld 1 Details
17:00 Holyoke Heren 1    -    Adfourcaten Veld 1 Details
17:45 Havoc Dames 4    -    Tvijfelachtig Veld 1 Details
18:00 GeKoMo Rivo Heren 1    -    3NN Veld 1 Details
18:00 Fysio Engbersen Aastad Heren 1    -    America First, Heren Second Veld 1 Details
26-01
18:00 - eind Wedstrijdleiding Newkidz Turbo
19:00 Tvijfelachtig    -    Twente '05 Dames 3 Veld 1 Details
19:00 'Vo    -    Tante Sien Esch Stars Heren 1 Veld 1 Details
19:00 America First, Heren Second    -    Havoc Heren 1 Veld 1 Details
19:00 N8Schade    -    Lutheria Dames 5 Veld 1 Details
21:00 1T    -    Fysio Engbersen Aastad Dames 1 Veld 1 Details
21:00 Andrielon    -    Krekkers Dames 5 Veld 1 Details
21:00 Adfourcaten    -    Fysio Engbersen Aastad Heren 2 Veld 1 Details
27-01
10:30 - 14:00 Wedstrijdleiding 'Vo
11:30 Fourensic    -    Tante Sien Esch Stars Dames 4 Veld 1 Details
11:30 Newkidz Turbo    -    SVH VC Dames 5 Veld 1 Details
11:30 Netflix en Chill    -    Mare Volley Heren 2 Veld 1 Details
13:30 Six on the Beach    -    Havoc Dames 5 Veld 1 Details
13:30 3NN    -    Reggefiber DeVoKo Heren 1 Veld 1 Details
13:30 Go-Nine    -    HVC Dames 3 Veld 1 Details
14:00 - eind Wedstrijdleiding Tvijfelachtig
16:00 1 april (met verlengsnoer)    -    Twente '05 Dames 2 Veld 1 Details
19:00 Arvevo Heren 1    -    Escalatie Eenheid Veld 1 Details