Wedstrijdschema

Een overzicht van de wedstrijden van komende en afgelopen weken

Bekijk het volledige wedstrijdschema

17-03
19:00 SVH VC Dames 3 4 - 0 Dames 6 Details
19:00 Heren 7 4 - 0 Flash Stars Heren 1 Details
21:00 Dames 2 4 - 0 Reggefiber DeVoKo Dames 5 Details
23-03
21:00 Better.be de Kater Heren 3    -    Heren 4 Veld 1 Details
24-03
19:00 Mix 1    -    Mix 5 Veld 4 Details
19:00 Mix 2    -    Mix 8 Veld 2 Details
19:00 Mix 3    -    Mix 6 Veld 3 Details
19:00 Mix 4    -    Mix 7 Veld 1 Details
20.00 - einde Wedstrijdleiding Dames 4
21:00 Dames 5    -    Better.be de Kater Dames 3 Veld 1 Details
21:00 Heren 2    -    Better.be de Kater Heren 1 Veld 1 Details
21:00 Dames 3    -    Ecare Apollo 8 Dames 8 Veld 1 Details
21:00 SVH VC Dames 7    -    Dames 8 Veld 1 Details
21:15 Tornado Geesteren Dames 3    -    Dames 2 Veld 1 Details
25-03
11:00 Vosta Dames 2    -    Dames 6 Veld 1 Details
12.00 - einde Wedstrijdleiding Dames 2
13:00 Dames 4    -    Wevo 70 Dames 6 Veld 1 Details
13:00 Heren 3    -    Wevo 70 Heren 1 Veld 1 Details
13:30 Dames 9    -    Kadoeng Dames 3 Veld 1 Details
13:30 Heren 5    -    Webton Hengelo Heren 5 Veld 1 Details
13:30 Holyoke Dames 1    -    Dames 1 Veld 1 Details
16:00 Heren 1    -    VVH Heren 1 Veld 1 Details
30-03
20:30 Webton Hengelo Heren 7    -    Heren 7 Veld 4 Details
31-03
18.00 - einde Wedstrijdleiding Heren 1
19:00 Dames 8    -    WVC Volley Dames 4 Veld 1 Details
19:00 Dames 2    -    Flash Stars Dames 1 Veld 1 Details
19:00 Heren 6    -    WVC Volley Heren 2 Veld 1 Details
19:15 Krekkers Dames 6    -    Dames 4 Veld 1 Details
20:00 Reggefiber DeVoKo Dames 7    -    Dames 5 Veld 1 Details
20:45 Medusa '56 Dames 2    -    Dames 3 Veld 2 Details
21:00 ISIVOL Dames 6    -    Dames 9 Veld 1 Details
21:00 Heren 4    -    GeKoMo Rivo Heren 1 Veld 1 Details
21:00 Dames 6    -    Tante Sien Esch Stars Dames 4 Veld 1 Details
21:00 Dames 1    -    Reggefiber DeVoKo Dames 3 Veld 1 Details
21:15 Polstars Heren 1    -    Heren 5 Veld 1 Details
21:15 Polstars Heren 2    -    Heren 9 Veld 1 Details
01-04
13:30 Dames 6    -    Polstars Dames 3 Veld 1 Details
15:00 Stichting Webton TV Heren 2    -    Heren 1 Veld 1 Details
15:30 Avior Heren 3    -    Heren 2 Veld 1 Details
07-04
18.00 - einde Wedstrijdleiding Heren 3