Wedstrijden

28-09 00:00 Fellini Vips Heren 1 4 - 0 America First, Heren Second Details
06-10 19:00 America First, Heren Second 2 - 3 Fysio Engbersen Aastad Heren 1 Details
14-10 17:45 Havoc Heren 1 3 - 2 America First, Heren Second Details
27-10 19:00 America First, Heren Second 1 - 3 Twente '05 Heren 1 Details
03-11 20:45 Volley '68 Heren 1 3 - 2 America First, Heren Second Details
10-11 19:00 America First, Heren Second 1 - 3 Ecare Apollo 8 Heren 2 Details
11-11 10:30 - 14:00 Wedstrijdleiding
23-11 00:00 Twente '05 Heren 1 3 - 1 America First, Heren Second Details
24-11 20:00 Ecare Apollo 8 Heren 3 3 - 1 America First, Heren Second Details
01-12 19:00 America First, Heren Second 3 - 2 A.B.S. Heren 1 Details
09-12 17:00 Rosstars Heren 1 3 - 1 America First, Heren Second Details
15-12 21:30 Markel-Up Heren 1 3 - 1 America First, Heren Second Details
22-12 21:00 America First, Heren Second 1 - 3 Devoc Heren 1 Details
12-01 19:00 America First, Heren Second 3 - 2 Fellini Vips Heren 1 Details
20-01 18:00 Fysio Engbersen Aastad Heren 1 3 - 1 America First, Heren Second Details
26-01 19:00 America First, Heren Second 3 - 1 Havoc Heren 1 Details
03-02 15:00 Twente '05 Heren 1 4 - 0 America First, Heren Second Details
09-02 19:00 America First, Heren Second 2 - 3 Volley '68 Heren 1 Details
10-03 16:00 Ecare Apollo 8 Heren 2 4 - 0 America First, Heren Second Details
16-03 19:00 America First, Heren Second 1 - 3 Ecare Apollo 8 Heren 3 Details
23-03 21:15 A.B.S. Heren 1 3 - 1 America First, Heren Second Details
06-04 19:00 America First, Heren Second 3 - 2 Rosstars Heren 1 Details
13-04 19:00 America First, Heren Second    -    Markel-Up Heren 1 Details
14-04 14:00 - eind Wedstrijdleiding
18-04 21:00 Devoc Heren 1    -    America First, Heren Second Details

Stand

1. Fellini Vips Heren 1 72 / 20
2. Twente '05 Heren 1 71 / 20
3. Rosstars Heren 1 63 / 20
4. Devoc Heren 1 61 / 20
5. Fysio Engbersen Aastad Heren 1 61 / 20
6. Volley '68 Heren 1 53 / 20
7. Markel-Up Heren 1 47 / 20
8. Ecare Apollo 8 Heren 2 46 / 20
9. A.B.S. Heren 1 40 / 20
10. Ecare Apollo 8 Heren 3 35 / 20
11. America First, Heren Second 30 / 20
12. Havoc Heren 1 21 / 20

Trainingstijden

Maandag 19:00 - 20:30 Sporthal 1 veld 2 Monica Constantinovici
Woensdag 20:30 - 22:00 Sporthal 1 veld 2 Monica Constantinovici

Coaches en Trainers